×

About

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde.

Newsletter

Hakkımızda

Hakkımızda

Prometal Galvano 2004 yılında Yüzey İşlem Teknolojileri ve Otomatik Kaplama Tesisleri konusunda hizmet vermek amacı ile kuruldu.

Üretim hayatının başında farklı sektörlere hizmet ederek deneyim kazandık. 2008 yılından itibaren yatımlarımızı büyüterek müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla 2000 metrekarelik mevcut üretim alanına taşındık.

Yeni dönemden itibaren Çinko & Alkali Çinko, POP Tesisleri, Otomotiv ve Beyaz Eşya için Nikel+Krom Tesisleri, bunların yanında havacılık sektörü için özel prosesler ve sert eloksal gibi farklı tesis kurulumlarına imza atıp özellikle Özbekistan, Kanada, Amerika, Yunanistan ve Bulgaristan’da yüzey işlem projeleri ile yurt dışında ciddi tecrübeler kazandık. Bu tecrübeyi kullanarak tesisleri müşteri ve verim optimizasyonu odaklı yaklaşım ile hedeflenen kapasitenin sürdürülebilirliğini sağlayacak şekilde tasarlamaktayız.

Günlük hayatımızda fark edilmese de Galvano Sektörünün etkisini tümüyle hayatın her yerinde görmek mümkün. Gelişimimizi her geçen gün artırıp, Yüzey İşlem Sektöründe hem yerel hem de uluslararası pazarda aranan ve tercih edilen bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

Hedefimiz sadece başarmak değil hayatın tamamında yer almak.

Nasıl Çalışıyoruz

Sizi Dinliyoruz, sizin için tasarlıyor ve size özel üretiyoruz

01.

Sizi Dinliyoruz

Potansiyel müşterimizden talebin gelmesi paralelinde bizimle teknik verileri paylaşımı

02.

Size Özel Tasarlıyoruz

Alınan teknik veriler ışığında iş akış şeması belirlenmesi. İş akış şeması paralelinde teknoloji-aksesuar tablosunu ver 2 boyutlu yerleşim planı oluşturulması.Belirlenen teknik detayların bir toplantı ile proje talepleri ile karşılaştırılması akabinde sunum dosyası ve nihai teklifin hazırlanması.

03.

Size Özel Üretiyoruz

Karşılıklı anlaşmanın sağlanması sonucu 3D tasarım ve projenin tüm detaylarının çıkarılması ile Üretim aşamasına geçilmesi ve üretimin tamamlanması ile Sevkiyat ve montaj işlemlerinin yapılması, projenin devre alınması sonuncunda onay testlerinin yapılarak projenin teslimi